O nás

Historie webu

Dlouho jsem přemýšlel nad tím, že založím web o Renault Safrane. Když jsem poznal s člověkem pod přezdívkou ,,Dess Safrane", slovo dalo slovo a rozhodli jsme se založit web. Dess měl hodně materiálů a já zase znalostí v oblasti Safrane a alespoň základní znalost HTML. K datu 29.9.2006 jsme tedy založili web na adrese www.safrane.wz.cz. Časem nám ale tato adresa začala vadit a volný prostor také stále ubýval. Přesunuli jsme tedy web na placenou doménu www.safrane.org. U poskytovatele hostingu jsme se ale potýkali s velmi častými výpadky a trvalého překračování datových limitů a pravidelně kolem dvacátého v měsíci web přestal fungovat a byl spuštěn až k prvnímu dalšího měsíce. To se nám samozřejmě nelíbilo a bylo nutné vymyslet nějaké jiné řešení. Naštěstí člověk s přezdívkou Rambi se nám nabídl, že nám poskytne prostor (hosting) zcela zdarma. Platíme tedy už jen doménu a výpadky už nejsou téměř žádné a ještě k tomu máme více prostoru.

Naše auta, naše rodina...

Ve fotogalerii můžete narazit na rubriku ,,Naše auta", kde můžete nalézt Safrane z naší rodiny – tří bratrů a bratrance. Po kliknutí se vám zobrazí fotky. Vyjímkou je NeviMovo biturbo, kde se zobrazí samostatný web o jeho biturbu, kde můžete nalézt jeho recenzi, fotogalerii roztřízenou podle času a podle servisních úkonů, historii servisních úkonů a další informace. Stejné řešení webu bude mít další biturbo (bratrancovo), které se chystá v nejbližších dnech pořídit.

Poradíme, pomůžeme

Sice se na mě stále někdo obrací, ale přesto upozorňuji, že jsem k dispozici na icq 261-695-404, kde vám mohu poradit. Mám k dispozici i náhradní díly, které posílám i poštou a rychle a spolehlivě. Když díly nebudu mít, tak alespoň poradím, kde sehnat.

Sraz

Nyní pořádáme sraz, o kterém jistě víte. Chtěl bych zde poděkovat člověku s přezdívkou Max900R, který zatím zařídil vše kolem srazu.

Robert (Bóďa). 22.4.2008